Prezent dla kontrahentów biznesowych - personalizowane monety

Prezenty dla kontrahentów biznesowychJubileusz powstania firmy, założenia spółki czy podpisania ważnej umowy handlowej - okazji do świętowania bardziej formalnych wydarzeń jest wiele. Biznesowy charakter wielu ważnych okoliczności wymaga podarowania prezentu, który będzie nie tylko uniwersalny, ale także elegancki. Tu z pomocą przychodzą producenci wyjątkowych monet, wykonywanych na zamówienie.

Wyjątkowy prezent na bardziej formalne okazje

Moneta zapakowana w efektowne etui lub woreczek jutowy to prezent, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom. Niewielkie gabaryty podarunku świetnie sprawdzą się także w przypadku osób z zagranicy, które po naszej uroczystości wyruszają w podróż samolotem. Kwiaty oraz większa statuetka mogą być w takich sytuacjach problematyczne - spersonalizowana moneta bez problemu zmieści się w walizce, a później ozdobi biurową gablotę czy zawiśnie w ramce jako wyjątkowy obraz. Wygrawerowane na monecie data oraz powód świętowania to świetna pamiątka, która przez wiele lat będzie przypominać osobie obdarowanej o ważnym wydarzeniu. Monety spersonalizowane wykonane na zamówienie mają głównie wartość sentymentalną, lecz nie bez znaczenia jest kruszec, z którego zostaną wykonane…

Z czego zrobione są personalizowane monety?

Monety wykonywane na zamówienie zrobione są z mosiądzu, a Klienci mogą dodatkowo zdecydować czy chcą pokryć monetę dodatkową powłoką galwaniczną, która może być wykonana z niklu, srebra oraz 24-karatowego złota. Pozłacana moneta to najbardziej efektowna opcja, która ma także znaczenie przy ostatecznej wycenie. Przy dużych ilościach zamawianych monet lub ograniczonych funduszach, polecamy wybór monety bez dodatkowej powłoki - wykonanej ze 100% mosiądzu.

Jak zamówić personalizowane monety?

Przed złożeniem zamówienia najważniejszą kwestią jest projekt monety, którą możemy zlecić grafikowi, a także dzięki wygodnej i intuicyjnej aplikacji zaprojektować samemu. Dzięki kreatorowi monet, który znajdziesz na stronie producenta monet - https://www.producentmonet.pl/, możesz w prosty i bezpłatny sposób samodzielnie zaprojektować monetę, która idealnie odda charakter i ważność wydarzenia.

Przed ostateczną akceptacją projektu, zostaniesz poproszony o wybór rozmiaru monety - tu podpowiadamy, że najlepiej sprawdza się moneta o wymiarze polskiej złotówki, czyli o średnicy 23 mm.

Zamawiając monety wykonywane na zamówienie ważne, aby zrobić to z wyprzedzeniem, biorąc pod uwagę, że czas na akceptację projektu oraz wytworzenie monet wynosi od dwóch do nawet czterech tygodni, w zależności od zamawianych ilości.

Na jakie okazje możemy jeszcze zamówić personalizowane monety?

Biznesowe wydarzenia to nie jedyne okazje, podczas których moneta wykonywana na zamówienie zachwyci gości. Warto rozważyć taką formę podarku dla gości weselnych czy uczestników ważnych jubileuszy, np. założenia miasta czy gminy.

Komentarze