Postaw na wynajem długoterminowy w Carsmile. Sprawdź, co zyskasz!

Wynajem długoterminowyKiedy myślisz o zewnętrznym finansowaniu firmy, pierwsze, co przychodzi do głowy, to leasing operacyjny lub finansowy. Istnieją jednak inne metody optymalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Zobacz, dlaczego wynajem długoterminowy z Carsmile się opłaca!


Wszystkie wydatki w jednej racie

Dzięki wynajmowi długoterminowemu nie musisz się martwić o żadne dodatkowe koszty. Płacisz jedynie ratę i napełniasz bak. Zapomnij o przedłużaniu ubezpieczenia, wymianie opon, kosztach serwisu i niezbędnych naprawach. Możesz wybrać specjalne pakiety, w ramach których zajmiemy się tym za Ciebie.

Oferujemy bezpieczne warianty z opłaconym OC, AC i NW. Zyskujesz także ubezpieczenie Assistance, które gwarantuje pomoc w trudnej sytuacji na drodze lub w przypadku kradzieży.

Przejrzyste warunki współpracy

U nas nie ma skomplikowanych umów pisanych małym drukiem, a całą procedurę łatwo i szybko załatwisz przez Internet. Wystarczy, że złożysz wniosek za pośrednictwem formularza na stronie i zaczekasz na decyzję, którą otrzymasz drogą elektroniczną. Samą umowę podpiszesz, wysyłając SMS i… gotowe! Wymarzony samochód będzie czekał pod Twoim domem.

Elastyczna umowa

Wynajem długoterminowy daje użytkownikowi dostęp do nowoczesnych, świetnie wyposażonych i ekonomicznych aut, które w przypadku wyboru finansowania gotówkowego byłyby nieosiągalne.

Wiemy, że zachowanie płynności finansowej firmy jest kluczowe dla jej funkcjonowania. Dlatego u nas możesz zdecydować się na minimalny wkład własny, dopasowany do możliwości finansowych firmy.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi dostępnemu na naszej stronie sam określasz wysokość miesięcznego dochodu i obciążeń finansowych, wkład własny oraz czas finansowania.

Na podstawie tych danych serwis automatycznie wylicza ratę i prezentuje dostępne modele samochodów. Aktualnie okres finansowania może wynosić aż 84 miesiące, więc sam możesz zdecydować, w jaki sposób rozłożysz koszty.

Lubisz techniczne szczegóły? To dobrze! Każdy samochód posiada specyfikację techniczną uwzględniająca najważniejsze parametry. Jeżeli nie możesz się zdecydować, skontaktuj się ze specjalistami Carsmile, którzy pomogą znaleźć optymalne rozwiązanie.

Poruszaj się z klasą i płać mniej

Oprócz wygody i swobody wyboru wynajem długoterminowy to także oszczędność dla firmy.

Pełna kwota raty może być zaliczona do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Usługa jest świadczona w oparciu o periodyczne rozliczanie tylko jednej raty. Księgowanie jeszcze nigdy nie było tak proste.

Po zakończeniu umowy auto trafia z powrotem do wynajmującego, a najemca może przedłużyć kontrakt na kolejny, nowy samochód. Nie musisz martwić się o utratę wartości początkowej samochodu.

Carsmile jest największą platformą online, pozwalającą na skorzystanie z najmu samochodów. Dołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników, wybieraj spośród ponad 1000 wersji samochodów i ciesz się niskimi kosztami, wygodną formą współpracy i korzyściami dla Twojej firmy.

Komentarze