Planujesz wdrożenie programu automatyzującego procesy firmy? Sprawdź ranking systemów ERP

System klasy ERPNowoczesne oprogramowania z zakresu Enterprise Resources Planning to coraz powszechniejsze rozwiązanie wśród firm, które chcą zadbać o kompleksową obsługę czasochłonnych procesów wewnętrznych organizacji. Zastanawiasz się, czy narzędzie tego typu sprawdzi się w przypadku Twojego przedsiębiorstwa? Przeczytaj, jakie cechy programów kadrowo-płacowych wyróżnia internetowy ranking systemów ERP.

Ranking systemów ERP wyróżnia programy o elastycznej strukturze

Twórcy zestawienia opublikowanego na stronie systemyerpwpolsce.pl szczególną uwagę poświęcają narzędziom, które mogą zostać wdrożone w firmach o różnorodnych strukturach organizacyjnych, bez względu na ich specyfikację bądź liczbę zatrudnianych osób.

Nowoczesne oprogramowania ERP dedykowane są zarówno przedsiębiorstwom usługowym, jak i koncernom przemysłowym oraz instytucjom z sektora publicznego. Programy posiadają rozbudowane moduły, które automatyzują różnorodne procesy w obrębie każdego z działów organizacji. Usprawnią one zadania związane m.in. z finansami, kadrami, marketingiem, sprzedażą czy produkcją.

Jaki program najlepiej zadba o procesy kadrowo-płacowe firmy? Ranking systemów ERP podpowiada

Autorzy rankingu systemów ERP nagradzają oprogramowania, które pomagają w skutecznej obsłudze administracji kadrowej przedsiębiorstwa. Nowoczesne programy informatyczne dla firm usprawnią m.in. naliczanie wynagrodzeń i deklaracji PIT. Zautomatyzują one proces udostępniania dokumentacji pracowniczej, dzięki czemu będziesz mógł ograniczyć składowanie papierowego archiwum, w tym m.in. comiesięcznych pasków ze składową pensji zatrudnionych.

Co więcej, ranking systemów ERP wyróżnia funkcjonalne narzędzia o intuicyjnym interfejsie. Oprogramowanie pozwala na sprawną obsługę wniosków urlopowych za pomocą kilku kliknięć. Osoby uprawnione zyskują m.in. wgląd w harmonogram pracy zespołu oraz raporty dotyczące efektywności pracowników.

Twórcy rankingu systemów ERP polecają narzędzia dostępne w wersji na urządzenia mobilne

Wiodący producenci udostępniają oprogramowania ERP, które mogą być obsługiwane z poziomu każdego urządzenia mobilnego z dostępem do internetu, np. laptopa, smartfona czy tabletu. Dzięki temu rozwiązaniu pracownicy zyskują dostęp do kluczowych informacji z każdego miejsca i o dowolnej porze.

Co równie ważne, systemy ERP dostępne są w różnych wariantach wdrożeniowych. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się narzędzia w modelu Software as a Service, które są utrzymywane i administrowane na serwerach dostawcy.

Oprogramowania, które uruchomione zostały w ramach usługi SaaS, poddawane są dodatkowo cyklicznym aktualizacjom, dzięki czemu użytkownik zyskuje pewność, że korzysta on z aplikacji zgodnej z polskimi regulacjami prawnymi.

Otrzymaj mobilny dostęp

Zyskaj większą niezależność i elastyczność na każdym polu działania! Udostępni pracownikom swojej firmy aplikację Teta ME, która jest dostępna stale z każdego miejsca (wystarczy dostęp do internetu i przeglądarka), nieważne w jakim miejscu się znajdujesz.

Analizuj kluczowe dane

Chcesz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki? Szybki dostęp do informacji, analizowanie trendów, dane historyczne - teraz cały wachlarz możliwości masz w jednym miejscu.

Szukasz funkcjonalnego narzędzia informatycznego? Ranking systemów ERP zwycięża Teta od Unit4

Producent Unit4 to sprawdzony dostawca nowoczesnych narzędzi ERP, z których korzystają tysiące polskich oraz zagranicznych firm z różnorodnych branż. Produkt ten regularnie wygrywa internetowe zestawienia, kwalifikując się w czołówce najbardziej polecanych oprogramowań kadrowo-płacowych. Odwiedź stronę internetową Unit4 Teta i poznaj pełne funkcjonalności systemu Teta.

Komentarze