Orange Flex dla firm - 5 powodów, dla których warto wybrać tę ofertę

Orange FlexPrzedsiębiorcy wiedzą najlepiej, jak ważna jest elastyczność, możliwość wyboru najlepszych rozwiązań i rezygnacja z wybranych opcji, jeśli nie spełniają one ich potrzeb. To właśnie z tego względu Orange Flex to oferta, którą powinny zainteresować się wszystkie osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i chcące korzystać z innowacyjnych, elastycznych rozwiązań.

Flex dla firm: bez zobowiązań i długoterminowych umów

Pierwszą ogromną zaletą oferty Orange Flex dla firm jest jej elastyczność. Przedsiębiorca nie musi zawierać długoterminowych umów; wybiera po prostu jeden z dostępnych miesięcznych Planów Komórkowych, a jeśli stwierdzi, że woli przez jakiś czas przetestować inne Plany - może bez problemu dokonać zmiany.

Sam proces przejścia do Orange Flex jest niezwykle prosty. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację Orange Flex na telefon, potwierdzić swoją tożsamość i dane firmy, wybrać nowy numer lub przenieść obecny, wybrać Plan i… już, gotowe. O szczegółach rejestracji, dostępnych Planach Komórkowych i dostępnych rozwiązaniach w ramach Orange Flex dla firm można przeczytać na https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Wygodny system płatności: zapomnij o przelewach

Orange Flex dla firm to również świetna propozycja dla osób, które chcą korzystać z wygodnych systemów płatności. Flex wymaga jedynie podpięcia karty kredytowej lub doładowania środków Flex za pomocą BLIK-a. Przedsiębiorca może dzięki temu zapomnieć o konieczności wykonywania dodatkowego przelewu - tych ma już w miesiącu wystarczająco.

E-faktura po każdej płatności

To, co jest dla przedsiębiorców niezwykle istotne, to faktura - dzięki niej mogą wliczyć wydatek na telefon dla firmy w koszty uzyskania przychodu. W Orange Flex po każdej transakcji użytkownik otrzymuje od razu e-fakturę. Dodatkowo wszystkie e-faktury są dostępne w jednym miejscu w aplikacji.

Orange Flex firma: innowacyjne rozwiązania na polskim rynku

Flex dla firm to też nowoczesne rozwiązania - mowa m.in. o e-SIM dla firm za 0 zł. Wirtualną kartę wystarczy pobrać, a następnie - zainstalować w swoim smartfonie i aktywować na urządzeniu z iOS lub Androidem.

Do 5 numerów firmowych w ramach Flex Rodziny

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na Orange Flex, może również skorzystać z dodatkowej opcji w ramach Flex Rodziny - dzięki niej doda aż do 5 numerów firmowych do swojego konta, za jedyne 15 zł z VAT miesięcznie za każdy.

Orange Flex dla firm to zatem oferta dla przedsiębiorców ceniących sobie elastyczność, możliwość testowania różnych rozwiązań i doceniających dodatkowe opcje do wyboru - a to wszystko w ramach atrakcyjnych cenowo Planów Komórkowych.

Komentarze