Oferta komórkowa dla osób prowadzących działalność - wypróbuj Orange Flex

Oferta komórkowaCzy potrzeby klientów firmowych i indywidualnych zasadniczo się od siebie różnią? Przedsiębiorcy, tak samo jak prywatni użytkownicy, chcieliby otrzymać nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, duży pakiet internetowy, a wszystko to za rozsądną cenę. Idealnie byłoby również, gdyby oferta była elastyczna i nie zmuszała do podejmowania długich zobowiązań. Czy znalezienie takiej oferty dla firm jest w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak! Poznaj Orange Flex i przekonaj się, że to świetne rozwiązanie również dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą!

Orange Flex dla firm - jak wygląda oferta?

Na samym początku trzeba zaznaczyć, że oferta Orange Flex dla firm jest niemal identyczna z tą, przygotowaną dla indywidualnych klientów. Dla każdego zaproponowane są takie same warunki, które w dużej mierze dobiera sobie sam użytkownik. Działa to w niezwykle prosty sposób. Wystarczy pobrać na smartfon aplikację Orange Flex, zarejestrować konto wybierając opcję dla Firm oraz zdecydować się na Plan komórkowy adekwatny do potrzeb własnej działalności. W każdym Planie dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE oraz Social Pass, czyli transfer na korzystanie z popularnych mediów społecznościowych bez limitów GB. Zdecydować się można natomiast na różną wielkość pakietu internetowego, od którego zależy wysokość przyszłego rachunku. Wybierać można spośród czterech opcji:

  • 15 GB za 25 zł z VAT miesięcznie;
  • 30 GB za 30 zł z VAT miesięcznie;
  • 50 GB za 50 zł z VAT miesięcznie;
  • 100 GB za 80 zł z VAT miesięcznie.

Wybrany Plan można raz w miesiącu zmienić na wyższy lub niższy - nowe warunki zaczną obowiązywać od następnego okresu rozliczeniowego. Zawsze więc będzie można dostosować wydatki do aktualnych potrzeb i możliwości firmy. Co niezwykle istotne, z usługi można w dowolnym momencie zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Oferta Orange Flex dla firm nie zobowiązuje nikogo do podpisania długoterminowej umowy. Nie ma także okresu wypowiedzenia.

Orange Flex dla firm - płatności i dodatkowe numery

Płatności w ramach oferty Orange Flex dla firm dokonuje się w formie subskrypcji - co miesiąc z góry za pośrednictwem podpiętej do aplikacji karty płatniczej lub BLIK-iem. Jest to wygodne i nie wymaga praktycznie żadnych nakładów dodatkowej pracy, a jak wiadomo, czas jest najcenniejszym zasobem. Zwłaszcza przy prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej.

Po każdej płatności użytkownik otrzymuje e-fakturę (na podany wcześniej adres e-mail), którą następnie może wliczyć w koszty prowadzenia firmy.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby korzystać z oferty Orange Flex dla firm, jeśli w Twojej działalności potrzebny jest więcej niż jeden numeru telefonu. Bez problemu można skorzystać z usługi Flex Rodzina. Dzięki niej do swojego konta można dodać do pięciu dodatkowych numerów już od 15 zł miesięcznie za każdy. Płatności za dodatkowe numery również zostaną wyszczególnione na e-fakturze.

Można też zamówić dodatkową kartę SIM z tym samym numerem telefonu - wykorzystać ją na przykład w urządzeniu mobilnym takim jak smartwatch, modem, tablet czy drugi telefon. Wówczas zarówno główny telefon, jak i dodatkowe urządzenie korzystają z tego samego pakietu. Ta usługa jest bezpłatna.

Dodatkowe informacje na temat Orange Flex dla firm

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że decydując się na Orange Flex, każdy użytkownik może skorzystać z technologii eSIM, czyli z wirtualnej karty SIM, dostępnej na niektórych urządzeniach z systemem iOS lub Android. Dzięki temu czas od chwili wybrania Planu komórkowego do jego aktywacji trwa zaledwie kilka minut.

Szczegółowe informacje na temat oferty, kosztów, a także usług dodatkowych Orange Flex dla firm można znaleźć na tej stronie internetowej: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Grafika: pexels.com.

Komentarze