Kiedy opłaca się wziąć telefon na firmę?

Telefon na firmęProwadzisz własny biznes? Zastawiasz się, jak wziąć telefon na firmę? Jak kupić telefon na firmę? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem i poznaj zalety telefonu firmowego w Orange Flex dla Firm. Elastyczna oferta, zarządzanie nią w aplikacji i zniżki dla dołączających do Flexa - to tylko niektóre benefity!

Jak wziąć telefon na firmę?

Telefon bez wątpienia jest niezbędny, jeśli prowadzisz swój biznes. Korzystanie z firmowego telefonu jest wygodne, ułatwia załatwianie bieżących spraw, a także pozwala oddzielić życie prywatne od pracy. Możesz wliczyć go w koszty firmy i kupić smartfon na firmę oraz realizować comiesięczne opłaty, takie jak abonament, z firmowego konta. Jak wziąć telefon na firmę? Jak kupić telefon na firmę? Wystarczy, że skompletujesz niezbędne dokumenty i stacjonarnie lub przez internet, zamówisz telefon na firmę. Głównym warunkiem jest to, że urządzenie powinno być wykorzystywane wyłącznie do celów biznesowych, a nie prywatnych.

Telefon na firmę - czy warto go mieć w Orange Flex?

Orange Flex to intuicyjny Plan komórkowy w aplikacji, z którego możesz korzystać nie tylko solo, ale także ze współpracownikami w firmie, czy z najbliższymi w Orange Flex Rodzina.

Dzięki Orange Flex dla Firm możesz elastycznie i wygodnie zarządzać numerami pracowników. Jak to działa? Zakładasz zwykłe konto Orange Flex dla firm, a do niego dodajesz kolejne osoby. Wszyscy macie gwarantowane darmowe rozmowy, SMS-y, MMS-y, a także nielimitowane korzystanie z social mediów za sprawą funkcjonalności Social Pass. Bądź ze współpracownikami zawsze na bieżąco, korzystając z nielimitowanego dostępu do Facebooka, Messengera czy Instagrama bez ubywania gigabajtów. Dołącz do generacji Flex!

Załatwiaj wszystkie formalności wygodnie w aplikacji i elastycznie zmieniaj Plan (zwiększając go lub zmniejszając), kiedy chcesz. Atrakcyjnie, prawda? Orange Flex. Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji.

Poznaj ofertę Orange Flex dla Firm - https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Telefon na firmę - czy warto? Sprawdź korzyści Flex dla Firm!

Do 5 firmowych numerów po 15 zł każdy

W Orange Flex dla Firm możesz dołączyć do 5 numerów. W ramach Flex Rodzina można wybrać jeden spośród 6 planów, najtańszy już od 15zł miesięcznie. Wszyscy mogą w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności Flexa i cieszyć się darmowymi rozmowami i SMS-ami.

Przetestuj Flexa

Teraz, dołączając do Orange Flex dla firm, zgarniasz pierwszy miesiąc za 1 zł. Aby skorzystać z promocji, możesz wybrać dowolny Plan - za 25, 30, 35, 50 lub 80 zł miesięcznie. Wpisz kod FLEX w aplikacji przed realizowaniem płatności i przetestuj Flexa za 1 zł.

E-faktury po każdej płatności

W Orange Flex dla Firm masz wszystko pod kontrolą, bo po każdej płatności otrzymujesz automatycznie wygenerowaną e-fakturę. Dzięki temu opłaty za Plan i wydatki na usługi czy dodatkowy internet masz w jednym miejscu. Masz porządek w dokumentach i wiesz, za co płacisz. W razie potrzeby łatwo odnajdziesz interesującą Cię fakturę, bo wszystkie znajdują się w jednym miejscu w aplikacji.

Komentarze