Jak działa profesjonalny podsłuch GSM?

PodsłuchTechnologia sieci GSM kojarzy się głównie z telefonem komórkowym. Jednak oprócz rozmów połączenie wykorzystujące kartę SIM - taką samą jaką każdy z nas ma w telefonie może służyć również innym celom.

Może być zainstalowane w różnego rodzaju alarmach - na przykład przeciwwłamaniowych, może pomagać w lokalizacji osób, samochodów i innych przedmiotów. Profesjonalny podsłuch GSM działa na tej samej zasadzie. Wybierając numer karty SIM umieszczonej w urządzeniu łączymy się z nim i mamy możliwość podsłuchu na żywo bądź rejestracji dźwięku w pomieszczeniu, gdzie zostało zainstalowane urządzenie podsłuchowe. Z takim urządzeniem możemy łączyć się praktycznie z każdego miejsca na świecie, a karta SIM może być przypisana do dowolnej sieci, włączając w to sieci zagraniczne. Tego typu podsłuch z powodzeniem stosowany jest przez agencje detektywistyczne, może służyć również osobom prywatnym, które chcą monitorować na przykład własne mieszkanie podczas nieobecności.

Gdzie można kupić profesjonalny podsłuch GSM?

Profesjonalne urządzenia podsłuchowe oferuje sklep alfatronik.com.pl. Można nabyć je za pośrednictwem strony internetowej a także w sklepach stacjonarnych w Warszawie i Łodzi. Alfatronik.com.pl zaopatruje profesjonalne agencje detektywistyczne i instytucje rządowe. Oferta alfatronik.com.pl dostępna jest również dla klientów prywatnych - każdy kto chce zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny lub firmy może liczyć na fachową konsultację i bogaty wybór sprzętu. Profesjonalny podsłuch GSM można nabyć już za około 300 złotych. Ceny poszczególnych modeli zależą od takich czynników jak zasięg mikrofonu, wymiary, czas pracy na baterii, urządzenia eliminujące szumy i niepożądane dźwięki, sposób kamuflażu. Sprzęt oferowany przez alfatronik.com.pl pochodzi od sprawdzonych polskich i zagranicznych producentów, objęty jest gwarancją i serwisem pogwarancyjnym. Na stronie alfatronik.com.pl można zapoznać się z fachowymi artykułami i poradami na temat zastosowania urządzeń podsłuchowych.

Jak zainstalować profesjonalny podsłuch GSM?

Profesjonalny podsłuch GSM to niewielkie urządzenie. Najbardziej zaawansowany technicznie model oferowany przez alfatronik.com.pl wyposażony w mikrofon rejestrujący z odległości do 12 metrów i cyfrowy procesor oczyszczania dźwięku ma wymiary zbliżone do pudełka zapałek. Niektóre modele oferowane są od razu z kamuflażem - na przykład wmontowane w zwykłą listwę zasilającą, co nie tylko stanowi doskonałe ukrycie, ale zapewnia ciągłe podłączenie urządzenia do sieci. Alfatronik.com.pl jest w stanie zainstalować profesjonalny podsłuch GSM w zasadzie w każdym przedmiocie codziennego użytku na życzenie klienta. Czas czuwania urządzenia na baterii to zazwyczaj kilka dni. Ważną cechą tych urządzeń jest aktywacja głosowa - urządzenie zawiadamia nas o aktywności w monitorowanym pomieszczeniu.

Komentarze