Enova 365 - system ERP odpowiedni dla każdej firmy

System ERP dla firmyChcesz mieć wszystko pod kontrolą i jednocześnie pracować tak, jak lubisz? Zależy Ci na tym, by również i Twoi pracownicy czuli się komfortowo, wykonując codzienne obowiązki? Postaw na sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu Twoja firma będzie działać bezpieczniej i wydajniej. System enova 365 to nowoczesne i kompleksowe oprogramowanie, z którym Twój biznes odniesie sukces.

Moduły systemu enova 365

Główną zaletą systemu enova 365 jest modułowość, a to oznacza, że łatwo jest dostosować jego funkcjonalność do potrzeb firmy. Sprawia to, że oprogramowanie jest uniwersalne i sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od branży. Nie jest to jednak jedyna zaleta. System jest też w pełni skalowalny, a więc da się go rozbudować wraz z rozwojem firmy oraz połączyć z innymi aplikacjami i systemami. Ponadto jest integralny, dzięki temu, że opiera się na centralnej bazie danych.

Wspomniane już moduły mogą wspierać niemal wszystkie działy w firmie, dlatego nie powinniśmy się ograniczać. Jednym z nich są kadry i płace, które ułatwiają pracę rozliczającym wynagrodzenia czy specjalistom HR. System, który służy do naliczania płac oraz obsługi kadr, jest zawsze przystosowany do przepisów prawa. Zmiany w polskim prawodawstwie są dość częste, a tym samym zmienia się sposób rozliczania pracowników. Moduł obejmuje też rekrutację, zatrudnienie pracownika czy ewidencję jego czasu pracy.

System ERP dla firmy

Drugim niezwykle ważnym modułem jest księgowość. Również jest regularnie aktualizowany w związku ze zmieniającym się prawem, by prowadzenie ewidencji było wolne od błędów. Oprogramowanie pozwala na ręczny oraz automatyczny import i eksport dokumentów księgowych. Umożliwia rozliczanie podatku VAT różnymi metodami. Z takim rozwiązaniem zadbasz również o płynność finansową firmy, ponieważ łatwo będzie kontrolować zobowiązania i należności.

Firma, która sprzedaje gotowe produkty, z pewnością doceni moduł do obsługi handlu i magazynu. Jest to kompleksowe narzędzie, które służy do obsługi zamówień oraz zleceń, a w zależności od ustawień może brać pod uwagę stany magazynowe czy też automatycznie je uzupełniać. Osoby pracujące w magazynie mogą sprawdzić zarówno historyczny, jak i bieżący stan magazynu, dzięki inwentaryzacji w czasie rzeczywistym. Moduł może być zintegrowany z systemami obsługującymi e-commerce. To pozwoli Ci w łatwy sposób wprowadzić Twoje produkty do sprzedaży, a informacje o ich dostępności na stronie internetowej będą zawsze aktualne.

Enova 365 - wersje. Którą z nich wybrać?

System enova 365 dostępny jest w trzech wersjach, które przygotowane są z myślą o firmach różnych wielkości, by móc sprostać im potrzebom.

Wersja srebrna dedykowana jest małym firmom, a zapewnić ma im podstawowe narzędzia bez dodatków, które mogą przydać się w większych przedsiębiorstwach. Wariant złoty stworzony został z myślą o średnich i dużych firmach. Funkcjonalność takiego rozwiązania jest większa i pozwala na obsługę wielu magazynów czy oddziałów oraz prowadzenie ksiąg handlowych.

Najbardziej rozbudowaną wersją jest platynowa. Zawiera funkcje przeznaczone dla korporacji, firm, które mają wiele oddziałów, a także dla tych, które wymagają działania na bardzo dużych bazach oraz ich nieograniczoną rozbudowę. Funkcjonalność tego wariantu można profilować, tak by odpowiadały nawet najbardziej wymagającym potrzebom przedsiębiorstwa.

System enova 365 jest uniwersalny, a dzięki poszczególnym wersjom skrojony pod wielkość przedsiębiorstwa. Dzięki temu masz pewność, że zawsze wybierzesz to, co najbardziej odpowiada wymaganiom Twoim oraz firmy.

Komentarze