Wiosną zaczynasz budowę domu? Zobacz, co warto do tego czasu załatwić

Przygotowanie do budowy domuBudowa domu może być sporym wyzwaniem, szczególnie jeżeli nie przygotujemy się do tego zadania solidnie. Jeśli wiemy, że wiosna przyszłego roku będzie dla nas oznaczać początek budowy, warto już teraz dobrze się do niej dobrze przygotować. Zima, chociaż nie sprzyja pracom budowlanym, na pewno będzie dobrym czasem na przygotowanie np. niezbędnych formalności. Jakimi przygotowaniami do budowy domu warto zająć się zimą? Podpowiadają eksperci z mFinanse.

Więcej…

   

Ciesz się nowym Nissanem co dwa lata!

NissanCenisz sobie wolność wyboru? Nie lubisz sztywnych zasad? Jeśli dwukrotnie odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że rozwiązanie Nissan Select skierowane jest właśnie do Ciebie!

Więcej…

   

Celofan - właściwości i zastosowanie

Folia celofanCelofan (niekiedy błędnie nazywany celafonem) to jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych tworzyw służących do opakowywania rozmaitych produktów. Kiedyś owijało się nim głównie bukiety kwiatów, natomiast dziś znajduje szerokie zastosowanie, między innymi jako folia dekoracyjna. Zobacz, czym jest celofan, jak wygląda proces jego produkcji, a także, do czego jeszcze może być użyty!

Więcej…