Baza hurtowników, producentów i dystrybutorów z Europy i świata w jednym miejscu

Baza hurtownikówJeżeli Państwa hurtownia lub sklep chcą się rozwijać i nawiązywać nowe kontakty handlowe, to nie ma nic lepszego niż założenie konta na platformie handlu hurtowego Merkandi i otrzymanie dostępu do olbrzymiej bazy podmiotów z całego świata, z którymi można owocnie współpracować.

 

 

Handel hurtowy z Merkandi - bazy hurtowników z całego świata

Merkandi (https://merkandi.pl/) jest wyjątkowym miejscem w sieci, które powinien znać każdy hurtownik myślący na poważnie o rozszerzeniu zakresu swojej działalności i większych zyskach. Spośród niezliczonych możliwości, jakie oferuje ta platforma, skupimy się na jednej, ale za to bardzo ważnej jej funkcjonalności. Mamy na myśli dostęp do nadzwyczaj rozległej bazy hurtowników, sklepów, dystrybutorów z całego świata, nawet spoza Unii Europejskiej. Jak zdobyć nowe kontakty biznesowe dla swojej firmy? To proste. Wystarczy założyć konto w Merkandi i bez przeszkód komunikować się z całym światem handlu, niezależnie od miejsca na mapie globu, w którym działa dana firma. Na platformie można znaleźć towary z regularnej sprzedaży hurtowej oraz z zajęć komorniczych, nadwyżek produkcyjnych i magazynowych, likwidacji firm, zwrotów konsumenckich - od dostawców z całego świata.

Z realnych szans na rozwój łatwo zdajemy sobie sprawę, jeśli weźmiemy pod uwagę następujące fakty. Merkandi jest międzynarodową i bardzo dużą platformą handlu hurtowego B2B, w której zarejestrowanych jest niemalże 80 000 dostawców z całego świata. Reprezentowane są prawie wszystkie kraje członkowskie UE, ale także kraje z innych kontynentów (np. USA). Po drugie, po opłaceniu niewielkiej rocznej subskrypcji zyskujemy dostęp do tej wielkiej bazy i nic już nie stoi na przeszkodzie w podjęciu rozmów biznesowych z dowolnym podmiotem. Możemy więc rozwijać naszą przedsiębiorczość do woli czerpiąc z udostępnionej bazy teleadresowej, w której znajdziemy bezpośrednie "namiary" - a więc wolny handel kwitnie, ponieważ Merkandi oddaje w nasze ręce czyste złoto: kontakty do firm z całego świata. Po tym kroku tylko od nas zależy z kim zechcemy wejść we współpracę, u kogo kupować, gdzie się zaopatrywać. Merkandi przekracza granice państwowe i daje możliwości dostępu do tak wielu ciekawych dostawców, że chyba nawet trudno byłoby znaleźć czas (i to przy założeniu pracy dużego zespołu), aby wgłębić się we wszystkie oferty, które mogą nas zainteresować. Ale to także nie jest problem, ze względu na to, że systemy informatyczne tej platformy zapewniają doskonałe wyszukiwanie, a my możemy liczyć również na fachowe doradztwo, włącznie z funkcją personalnych asystentów.

Czy teraz dobrze widoczne są możliwości, jakie rozciągają się dzięki Merkandi przed naszym biznesem?

Baza hurtowników

Rozwijając handel hurtowy z Merkandi

Każdy dojrzały przedsiębiorca doskonale wie, że biznes to przede wszystkim zawiązywanie relacji, sieciowanie się w większe całości, współpraca, dobre kontakty. Właśnie te realne szanse daje nam Merkandi. W jednym miejscu znajdujemy zweryfikowanych i sprawdzonych producentów, handlowców, hurtowników zebranych "pod jednym sztandarem" i prowadzących między sobą wolną grę rynkową, która służy wszystkim. Powtarzamy: to baza zawierająca 80 000 podmiotów z ponad 150 krajów (w tym Azji, Ameryki, Afryki). Dane kontaktowe zostają nam przekazane bezpośrednio i możemy z nich korzystać wedle uznania. A ponieważ wejście na międzynarodową platformę Merkandi jest poprzedzone procesem weryfikacji przeprowadzanej w sposób bardzo skrupulatny, to możemy mieć pewność, że sprzedajemy i kupujemy od sprawdzonych firm. Czysty biznes.

Na koniec chcielibyśmy zaznaczyć, że dostęp do tej rozległej bazy jest tylko jedną z funkcjonalności Merkandi. Zresztą, prawdopodobnie każdy, kto ma żyłkę do biznesu już jest zainteresowany i sam sprawdzi pozostałe okazje i możliwości, jakie przynosi nam Merkandi.

Komentarze